A1426 GRIGIO GLOX
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A1426 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 293cm / 115inch |
| Height | 138cm / 54inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 250kg |